Programok

 

Sztárvendégek:

● Béres Alexandra: fitnesz Világ- és Európa-bajnok, fitneszedző
● Sifter Tímea (Sifi): Arnold Classic Europe-győztes, kangoo-Guinness-rekorder, fitneszversenyző
● Katus Attila: világ- és Európa-bajnok sportoló, aerobik szakedző, életmód tanácsadó


Programok:

Súlykontroll │ kangoo │ world jumping │ WALKenergie │ step aerobic │ zumba │ tae bo │ deepWORK │ crossfit │ indoor cycling │ pilates │ Scitec Cross Challenge │ workshopok │ szakmai kiállítók │ előadások │ szűrőprogramok │ életmód tanácsadás │ relax zone │ beauty zone


Nagyszínpad


09:00-09:50   Aerob mix    /Reszegi Anita, Sipos Nóra, Sándor Nikolett/
10:00-10:50   Step Aerobic    /Jóna Katalin, Skripeczky Bea/
11:00-11:50   KANGOO    /Sifi & Kangoo Team/
12:00-12:50   Tae bo    /Barna Zsuzsa/
13:00-13:50   SÚLYKONTROLL    /Béres Alexandra/
14:00-14:50   deepWORK    /Jóna Katalin, Skripeczky Bea, Rausch Ivett, Hencz Edina/
15:00-15:50   KATUSAKTÍV   /Katus Attila/
16:00-16:50   Zumba    /Kovács Andrea, Lente Lilla/
17:00-17:50   Pilates    /Tóth Emese/


6 órás Indoor Cycling maraton

10:00-11:00   Zwillinger Fanni
11:05-12:00   Bán Attila
12:05-13:00   Bálint Gabriella 
13:05-14:00   Kreiszl Boglárka
14:05-15:00   Vitai Klára 
15:05-16:00   Zala Miki


WALKenergie órarend

09:00-09:50   Sümegi Betti
10:00-10:50   Rozsnyai Reni
11:00-11:50   Sümegi Betti
12:00-12:50   Dunai Szilvi
13:00-13:50   Sümegi Betti
14:00-14:50   Rozsnyai Reni
15:00-15:50   Dunai Szilvi
16:00-16:50   Horváth Évi


CrossFit Program

10:00   CrossFit Teszt I. Futam
10:30   Bemutató: Súlyemelés - Clean / Snatch, Felvétel / Szakítás
11:00   CrossFit Teszt II. Futam
11:30   Bemutató: CrossFit WOD: “Fran”
12:00   CrossFit Teszt III. Futam
12:30   Bemutató: CrossFit - Gimnasztika, Kettlebell
13:00   CrossFit Teszt IV. Futam
13:30   Edzés: TRX
14:00   CrossFit Teszt V. Futam
14:30   Edzés: Funkcionális Training 
15:00   CrossFit Teszt VI. Futam
15:30   Bemutató: Súlyemelés - Clean / Snatch, Felvétel / Szakítás
16:00   CrossFit Teszt VII. Futam
16:30   Bemutató: CrossFit WOD: “DT”
17:00   CrossFit Teszt VIII. Futam
17:30   Bemutató: CrossFit - Gimnasztika, Kettlebell


Street Workout Program

10:00   Street workout bemutató
11:00   Kézenállás szeminárium
12:00   Street workout bemutató
13:00   Front lever szeminárium
14:00   Street workout bemutató
15:00   Egylábas guggolás szeminárium


Szakmai előadások

A Debreceni Egyetem Sporttudományi Koordinációs Intézetének szakemberei 11-14 óráig tematikus előadásokat tartanak az érdeklődőknek a következő témákban:

1. Milyen összetevőkön múlik az edzésed sikere? - Korszerű sporttudományi alapok
2. Exercise addiction - edzésfüggőség - a sport lehet negatív addikció is?
3. Stressz és szorongás vs. optimális versenyzői állapot pszichológiai háttere
4. Hogyan eddz okosan? - Túledzettség okai, következményei
5. A terhelés összetevőinek tudatos tervezése az edzés során - terhelj és pihenj okosan, előzd meg a kiégést
6. Hogyan lehetsz sportszakember ma Magyarországon? - OKJ-től a PhD képzésig a Debreceni Egyetemen
7. Sportágspecifikus teljesítménydiagnosztika az élsportban és a rekreációban
8. Testsúlyszabályozás - testsúlykontroll

Előadók:
Dr. Balogh László, egyetemi docens, a Sporttudományi Intézet igazgatója
Dr. Pucsok József Márton, egyetemi docens

Az előadások helyszíne a VIP terem.

 

A szervező a rendezvényre vonatkozó mindennemű változtatás jogát fenntartja!